Jakie nasiona konopi są dostępne w ofercie marki Barney’s Farm?

Większość kolekcjonerów nasion marihuany doskonale zna holenderską markę będącą jednym z najstarszych producentów konopi. Początek działalności firmy Barney’s Farm przypada na rok 1986. Właśnie wtedy w Amsterdamie Derry Barney rozpoczął samodzielną produkcję ziaren. Sprawdź, jakie odmiany możesz znaleźć w ofercie niderlandzkiego banku nasion. 

Historia działalności marki Barney’s Farm

Założyciel firmy niemal od zawsze fascynował się rynkiem konopnym, dlatego sporo czasu spędzał na podróżowaniu w różne regiony świata w celu odnalezienia wysokiej jakości odmian marihuany. Derry należał również do stowarzyszenia hodowców konopi indyjskich, którzy wymieniali się między sobą wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Obecnie w ofercie marki Barney’s Farm dostępne są mieszanki lokalnych odmian pochodzących z takich państw jak m.in. Chiny, Afganistan, Nepal, Indie, Tajlandia czy Pakistan. 

Poza sprzedażą internetową producent prowadzi też stacjonarny coffee shop zlokalizowany w Amsterdamie, do którego co roku zjeżdża się mnóstwo turystów i pasjonatów. Należy podkreślić, że nasiona niderlandzkiej marki od wielu lat zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. słynny puchar Cannabis Cup.

Jakie odmiany konopi proponuje niderlandzki producent?

Legendarnym wręcz produktem, dzięki któremu firma tak naprawdę zasłynęła wśród kolekcjonerów na całym świecie, jest Sweet Tooth. Aktualnie marka proponuje nasiona feminizowane, feminizowane auto oraz indoor. Wśród najpopularniejszych odmian ziaren marihuany holenderskiego producenta można wymienić m.in.:

  • Critical Kush,
  • LSD,
  • Pineapple Chunk,
  • Amnesia Lemon,
  • Acapulco Gold,
  • Liberty Haze,
  • Tangerine Dream,
  • Utopia Haze.

Czy zakup i posiadanie nasion marihuany jest legalne w Polsce?

Sprzedaż wyrobów konopnych nadal budzi niemałe kontrowersje w polskim społeczeństwie. Okazuje się jednak, że nabycie ziaren konopi jest w kraju w pełni legalne. Wynika to z obowiązujących przepisów, które nie określają samych nasion jako narkotyków. Oczywiście każdorazowa próba wyhodowania sadzonki wiąże się z konsekwencjami prawnymi.

Posted on